simple web maker

Žádná instalace

Jelikož se jedná o webovou aplikaci, jediné co musíte udělat pro to, abyste ji mohli používat, je otevřít si její webovou stránku ať už v počítači, tabletu či telefonu.

Jede to i na mobilu

Všechny moduly jsou uzpůsobeny k tomu, aby je bylo možné ovládat i z mobilního telefonu, tedy svá data máte vždy u sebe.

Žádné hrozby

Sytém je zcela bez virů a nikdy Vám z něj nehrozí žádné nebezpečí, jelikož je generován výhradně z abstraktního kódu a Vašich dat. Žádné nezabezpečené doplňky třetích stran zásadně nepoužíváme

NON-STOP přístup

Aplikace je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Můžete tedy sledovat své procesy třeba i na Silvestra.

Modulární systém

Když se rozhodnete pro WISNET, můžete klidně začít s jedním modulem a když jste spokojeni, můžete si kdykoliv přidat další a další moduly.

Adaptivní rozhraní

Rádi vám rozhraní upravíme pro tablet, mobil, malý notebook, klasický počítač či velkou obrazovku.

Typické moduly
informačního systému WISNET

Přestože Vám rádi vytvoříme uživatelské rozhraní na míru, můžeme Vám také nabídnout již hotové moduly.

  1. Přehled teplot - tento modul je datově napojen na systém sběru dat z IP teploměrů připojených kdekoliv na světě do internetu. Modul zobrazuje průběhy teplot v časové ose. 
  2. Docházka - tento modul přehledně zobrazuje příchody a odchody jednotlivých zaměstnanců, přehledy odpracovaných hodin na jednotlivých směnách s možností editovat každý ze záznamů.
  3. Sklady - velkou výhodou tohoto modulu je absolutní přehled o pohybu Vašeho zboží, či vašich výrobků odkukoliv a kdykoliv je to zapotřebí.
Mobirise

Technické řešení

Z technického hlediska je náš informační systém provozován na hardwarové infrastruktuře hostované naší společností, není tedy nutné provádět jakékoliv investice do hardwarového nebo navazujícího softwarového vybavení jako je nákup nových nebo posilování stávajících počítačů-serverů či pořizování nových licencí operačních systémů, SQL serverů a podobně. K provozu je potřeba pouze běžné PC a připojení k Internetu.

Požadavky na Váš hardware

Z hlediska Vaší firmy postačí standardní připojení k internetu, doporučujeme mít k dispozici alternativní zdroj připojení (WiFi, DLS linka, LTE či 5G), nejlépe bez měsíčních paušálů

Kompatibilita Mac, Windows, Android

Náš webový informační systém je také možné využívat na počítačích Apple MAC, alternativně na zařízeních jako jsou např. Apple iPhone nebo chytré telefony se systémem Windows Mobile či Android.

Ceny

Níže uvedené ceny jsou cenami standardními, při rozšřířenějším obsahu Vašeho informačního systému získáte vždy slevu.

 199

1 modul měsíčně


Moduly včetně všech příslušných databází jsou hostovány na automaticky zálohovaných zabezpečených serverech. 

490

Hodinová sazba


V případě, že Vám nevyhovuje stávající řešení, můžete si objednat řešení vlastní, které může běžet na Vašich serverech ve Vaší firmě.

0

Aktualizace modulů


Pakliže si moduly pronajímáte, je veškerá legislativní aktualizace navždy zdarma. Moduly jsou postupně vylepšovány rovněž zdarma.

   Adresa

     Husova 341, 793 26 Vrbno pod Pradědem, Česká republika

       Kontakt

         Email: wisnet@wisnet.cz
Tel: +420 777 738 110

          Obchodní údaje

IČ: 286 14 356
Nejsme plátci DPH